Nieuws

Na 6 dagen van kou, regen, wind en een lichte storm zit de Jantje Beton collecteweek er weer op.

Uitslag Collecteweek 2014

Jantje BetonOnze Bevers, Welpen, Verkenners, Rowans, Stamleden, Stafleden en Ouders hebben zich gedurende de week fantastisch ingezet voor het inzamelen van geld voor Jantje Beton. Ondanks de teleurstellende weersomstandigheden lieten zij zich niet tegenhouden om een bijdrage te leveren aan de ontwikkeling van het vrije buitenspelen. Scouting Stratum zet zich al tientallen jaren in voor Stichting Jantje Beton. Wij vinden het belangrijk dat kinderen de mogelijkheid krijgen om kind te zijn. 

We willen alle donateurs bedanken die ervoor hebben gezorgd dat wij €2164,- hebben kunnen inzamelen voor Jantje Beton. Daarnaast willen wij onze ontzettend gemotiveerde collectanten ook heel erg bedanken voor hun inzet tijdens de afgelopen week.

Wat doet Jantje Beton precies?

Jantje Beton zet zich in voor kinderen zodat zij vrij buiten kunnen spelen. Alle activiteiten die Jantje initieert, zelf uitvoert of ondersteunt, leveren een bijdrage aan de ontwikkeling van het vrije buitenspelen.

Jantje Beton is geen traditioneel fonds met als belangrijkste taak het ophalen van geld en het doorsluizen ervan naar initiatieven ergens in het land, maar is een fonds dat een actieve positie inneemt bij het oplossen van maatschappelijke problemen. Een voorbeeld van een actueel maatschappelijk probleem is dat kinderen nauwelijks meer vrij buiten kunnen spelen.

Zij doen dat in samenwerking met belanghebbenden in het veld, van kinderen tot wethouders en van ouders tot leraren. Ze zijn daarbij sturend en kritisch ten aanzien van personen en instellingen die verantwoordelijk zijn om aan het vrije buitenspelen invulling te geven. Meer informatie over Jantje Beton is te vinden op www.jantjebeton.nl

Nieuws

rabobank-clubkas-actie-2018Scouting Stratum doet mee met de Rabobank Clubkas actie! Ben u klant bij de Rabobank? Dan kun je van 5 t/m 30 april stemmen op 3 organisaties. Voor elk...
jantje-beton-collecteNa 6 dagen van kou, regen, wind en een lichte storm zit de Jantje Beton collecteweek er weer op. Uitslag Collecteweek 2014 Onze Bevers, Welpen,...
nieuwjaarstocht-2014Met ruim 130 deelnemers was onze nieuwjaarstocht wederom erg geslaagd!  Met ruim 130 deelnemers was onze nieuwjaarstocht wederom erg geslaagd!...

Nieuws

rabobank-clubkas-actie-2018Scouting Stratum doet mee met de Rabobank Clubkas actie! Ben u klant bij de Rabobank? Dan kun je van 5 t/m 30 april stemmen op 3 organisaties. Voor elk...
jantje-beton-collecteNa 6 dagen van kou, regen, wind en een lichte storm zit de Jantje Beton collecteweek er weer op. Uitslag Collecteweek 2014 Onze Bevers, Welpen,...
nieuwjaarstocht-2014Met ruim 130 deelnemers was onze nieuwjaarstocht wederom erg geslaagd!  Met ruim 130 deelnemers was onze nieuwjaarstocht wederom erg geslaagd!...